Erkut SAHIN

Türkiye Sosyal Medya Kabinesi / Başkan

Mause sürükleyiniz

1988 Jenerasyonu

Gençliğimde sanırdım ki, hayat bir sevinçtir. Yetiştim ve gördüm ki, hayat bir çalışmadır. Çalıştım ve gördüm ki, çalışma bir sevinçtir.

01.

Erkut ŞAHİN, Grafik Tasarım, Web/Mobil Yazılımı, SEO/SEM ve Sosyal Medya yönetimini kapsayan geniş bir hizmet listesi sunar. Kuruluşunuzun bir uzantısı olarak, şirketinizin misyonu, gelir hedefleri ve sosyal angajman istekleri doğrultusunda stratejiler oluşturmak ve uygulamak için 16 yıllık sektör tecrübesine güvenebilirsiniz. Bünyesinde çalıştığı toplam 12 şirketin ve danışmanlığını yaptığı 5+ fazla şirketin kültürel yapısını ve bilgi birikimini, teknoloji tabanlı etkileşim metodlarıyla kusursuz bir şekilde harmanlayarak tarafınıza sunmaktadır.

Erkut ŞAHİN bir reklam ajansı değildir. Erkut ŞAHİN, Benzersiz giriş noktalarıyla 360 derecelik entegre ile strateji yürütüyor ve müşterilerin daha da sofistike ihtiyaçlarını karşılayan bir uygulayıcı danışmandır. Çözümleri, zamanınızı ve enerjinizi işinizin diğer yönlerine odaklayabilmeniz için bu kanalları koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve gönül rahatlığı sunacak şekilde özelleşmiştir.

Sizlerde dijital dönüşümlerden kaynaklanan zorluklara iyileştirici ve geliştirici çözümler arıyorsanız, Tasarım, Yazılım, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya iletişimindeki etkileşim metodları için Erkut ŞAHİN’e ulaşabilirsiniz. Unutmayın,
“ Bir kuruluşun sahip olduğu yeri doldurulamaz tek sermaye insanların bilgi ve yeteneğidir.” deneyimleyin

Uzmanlık Alanlarım

Beta çalışmalar için iletişim kurunuz

02.

Web Tasarım ve Uygulama
Kullanıcı dostu arayüz, Yönetim Paneli (CMS), Responsive (Mobile Uyumlu), E-Ticaret Sitesi

Dijital Pazarlama
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Google adwords danışmanlığı, Sosyal medya reklam danışmanlığı, E-Mail Marketing

Sosyal Medya İletişimi
SM yönetimi ve kampanyaları, Online itibar ve içerik yönetimi, Analiz ve raporlama

Mobil Uygulama Geliştirme
IOS / ANDROID

Grafik Tasarım
Broşür, Banner, Basın Reklam, Sosyal Medya, Dergi, Kurumsal Kimlik Tasarımı

Fotoğrafcılık
Doğum - Ürün - İç/Dış Çekimleri

Sosyal Medya

Twwtlerim